niedziela, 21 marca 2010

Jedna jaskółka wiosny nie czyni... a mucha?

Dziś obudziłam się z nadzieją, ze skoro właśnie nastał Pierwszy Dzień Wiosny słonko się do nas uśmiechnie i wyjdzie zza chmur. Niestety nadaremnie wypatrywałam go pośród deszczowych kropli spływających po szybie.
Niezrażona tym paskudnym widokiem postanowiłam wpuścić do domu choć trochę wiosennego powietrza... utworzyłam okno na oścież... i jakie było moje zdumienie gdy po chwili usłyszałam intensywne bzyczenie. Bardzo zdziwiona rozpoczęłam intensywne poszukiwania sprawcy tych odgłosów i okazało się, ze to najzwyklejsza... mucha. Pierwsza tej wiosny :D
Kiedy jednak próbowałam upolować ją z aparatem obraziła się i wyniosła s powrotem za okno.

Bardzo serdecznie chciałam podziękować Wszystkim odwiedzającym i komentującym :)
Wasze słowa dodają mi skrzydeł :*

Choć niewiele napisałam w tym tygodniu to jednak uważnie śledzę nowości na różnych blogach. Sama też nie próżnuję robótkowo i zamiast pisać pracę magisterską wyszywam misiaczka, który będzie urodzinowym prezentem dla kuzynki. W międzyczasie powstają tez dwie serwetki szydełkowe.
Tym czasem na przywołanie wiosny chciałabym pokazać moje zeszłoroczne kolczyki motylkowe. Powstało kilkanaście par, ale tylko te dwie zabawiły u mnie dość długo by doczekać się swoich zdjęć.
W tym roku moja motylarnia ruszyła już pełna parą i powstało bardzo dużo motylkowych par na kolczyki (jakieś... 200). Zrobienie takiego jednego maluszka zajmuje okolo 20 minut więc są cudowną odskocznią od większych prac.
Przede mną najgorszy etap pracy czyli zszywanie i krochmalenie, ale gdy tylko się z nim uporam zaprezentuję całą kolekcję.


5 komentarzy:

 1. Mucha też się liczy! Jak najbardziej!:) I wiosnę czyni:)
  Motylki śliczne, bardzo fajny pomysł.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niebieskie motylki cudne,takie wiosenne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Turkusowe motyle są przepiękne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Badzo dziękuję za wizytę na moim blogu i tak ciepłe i życzliowe słowa. Takie właśnie komentarze dodają mi wiary że to co robię jest ładne :) dziękuję.

  OdpowiedzUsuń