czwartek, 8 kwietnia 2010

Kubuś Puchatek i Przyjaciele

Dzisiaj wreszcie mogę pochwalić się postępami w pracy nad Kubusiem Puchatkiem.
Obrazek powstaje dla synka naszych znajomych, który urodzi się w maju (mam tylko nadzieje, ze nie zrobi mi psikusa i nie urodzi się przed terminem bo nie zdążę z prezentem :D) Wybrano mu bardzo ładne i wdzięczne imię: Kubuś. Przyszła mama pokój maluszka przygotowuje w wesołych kolorach i dekoracjach z bajki o Kubusiu Puchatku więc pomyślałam, że mój obrazek będzie pasował do wystroju.
Planowałam do obrazka wyszydełkować jeszcze kocyk i buciki, ale chyba ograniczę się tylko do bucików ze względu na permanentny brak czasu.
Po raz pierwszy wyszywam mając wzór na ekranie komputera, a nie wydrukowany... i chyba będzie to tylko eksperyment. Zdecydowanie wole wzór w formie papierowej.
I właściwie muszę stwierdzić, że dobrze się stało, ze internet w zeszłym tygodniu odmówił mi posłuszeństwa bo przy żadnej robótce nie miałam takiego tempa.
W piątek (2 kwietnia) obrazek prezentował się tak:

A wczoraj rano bylo już tyle:

Okazało się, ze praca w czasie świąt nie szła tak szybko jak przypuszczałam. Trudno było wyrwać się od stołu, a w dodatku cala rodzina intensywnie mi kibicowała i co chwilkę ktoś zaglądał mi przez ramię sprawdzając ile to zdążyłam zrobić. :)
Od wczoraj też niestety nic nie przybyło bo trzeba było wrócić do codziennych obowiązków i zająć się pisaniem pracy.(Gdybym do niej miała tyle zapału co do robótkowych przyjemności już dawno bym ją skończyła :D)
Ale mam nadzieje, że po weekendzie uda mi się pokazać już skończony obrazek.

3 komentarze:

  1. Ja wiem jaki haft krzyżykowy jest praco i czasochłonny.
    Powodzenia w dalszym wyszywaniu.
    Pozdrawiam słonecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie:)Powodzenia w dalszej krzyżykowej pracy :)Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń